• USD 39.4
  • EUR 42.8
  • GBP 49.9
Спецпроєкти

На проросійського прем'єра Словаччини скоїли замах: він тяжко поранений (ФОТО, ВІДЕО)

Прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини біля будівлі, де проходило засідання уряду

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили місцеві ЗМІ, передає "ДС".

Інцидент стався у місті Гандлова. Як зазначає журналіст видання Denník N, постріли пролунали перед Будинком культури, де відбувалося засідання уряду, коли прем'єр вийшов до людей.

Сам репортер не бачив інциденту, але був поблизу і почув кілька пострілів. Потім він побачив, як охоронці підняли прем'єр-міністра з землі, повантажили в машину і повезли.

За словами свідків, які були на місці події, Фіцо підійшов до людей, які його вітали, після чого пролунало кілька пострілів. Потім Фіцо впав на землю.

Ймовірного нападника вгамували та затримали поліцейські.

Поліція оточила територію, у будівлі провели евакуацію. Про безпеку інших урядовців подбала охорона. Відомо, що з місця інциденту евакуювали трьох міністрів.

Речник МВС Словаччини підтвердив, що у Фіцо стріляли. За даними ЗМІ, його повезли до лікарні.

Стан Фіцо дуже тяжкий, пише словацьке видання Plus SK. За інформацією ЗМІ, прем'єр Словаччини отримав 2-3 постріли: зрештою, груди та живіт.

За інформацією тижневика PLUS 7 DAYS, хтось із натовпу вигукнув "Робе, йди сюди", після чого почалась стрільба та пролунали 4-5 пострілів.

За інформацією Aktualíty, прем’єра Фіцо в Гандловій чекало лише кілька людей, ніхто з них не вигукував антиурядових гасел. Лише один чоловік тримав плакат проти влади. Стрілянина сталася, коли Фіцо підійшов потиснути руку людям, що зібралися.

В Оперативному центрі служби екстреної медичної допомоги Словаччини зазначили, що отримали повідомлення про підстреленого чоловіка після 14:30. До нього направили рятувальний вертоліт.

Зазаначимо, 15 травня члени уряду Словаччини вирушили на нараду в Гандлову, де мали обговорити соціально-економічну ситуацію в районах Прєвідза та Партизанське та запропонувати можливості для її покращення. Віцеспікер парламенту Любош Блага заявив, що засідання призупинено на невизначений термін.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua