• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

На росТВ показали інтерв'ю з "вагнерівцями", яких віддала Білорусь

Реклама на dsnews.ua

Російський державний телеканал "Росія 1" у неділю ввечері показав коротке інтерв'ю з чоловіками, представленими як вислані з Білорусі росіяни

В інтервʼю беруть участь троє чоловіків у медичних масках і насунутих на очі кепках, передає "ДС".

Відзначається, що вони знаходяться на двотижневому карантині через коронавірус. Імена цих чоловіків не називаються. Також не згадується, що вони є співробітниками приватної військової компанії «Вагнера», як раніше заявляла білоруська влада.

Кореспондент назвав затриманих у Білорусі «колишніми російськими військовими». Стверджується, що росіяни стали жертвами спецоперації українських спецслужб. У сюжеті про це заявляє неназваний «співробітник компетентного відомства», чиє обличчя також не було показано.

«Метою даної операції українських спецслужб, як ми вважаємо, був вивід росіян на територію Білорусі та формування у білоруської сторони думки про те, що прибули вони до Мінська для участі в масових заворушеннях у період президентських виборів», — сказав він.

Росіян нібито найняли анонімні замовники під приводом охорони нафтових обʼєктів спочатку в Лівії, а потім у Венесуелі. У матеріалі «Росії 1» стверджується, що замовники бронювали і купували квитки, а також вели переговори з ними з території України.

Також стверджується, що затримані росіяни нібито не знали про політичну ситуацію в Білорусі.

Нагадаємо, 14 серпня Білорусь віддала Росії бійців ПВК "Вагнера", які раніше були затримані під Мінськом.

В Офісі президента України заявили, що повернення бойовиків "Вагнера" в Росію не є дружнім кроком по відношенню до України і може негативно позначитися на відносинах двох держав.

    Реклама на dsnews.ua