• USD 39.6
  • EUR 42.2
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

На Тонга запровадили локдаун: зафіксували перші випадки COVID-19

Острівна держава Тонга, яка нещодавно вважалася територією без коронавірусу, запроваджує жорсткий карантин через перші зафіксовані випадки COVID-19

Тонга
Тонга
Реклама на dsnews.ua

У середу влада Тонги повідомила про 3 нових випадки COVID-19, відтак загальна кількість захворювань становить вже 5, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

Уряд оголосив про запровадження локдауну.

Повідомляється, що раніше COVID-19 виявили у двох працівників порту. Вони могли заразитися через контакти з іноземцями, які привозили гуманітарну допомогу для архіпелагу, постраждалого від цунамі.

За словами заступника голови гуманітарної місії в Австралії Кертіса Туіхалангінгі, ці два випадки були зафіксовані не на тому причалі, куди приходили австралійські кораблі з допомогою. Водночас, за його словами, коронавірус потрапив на Тонгу через співробітників гуманітарних місій, яким "потрібно бути більш обережними".

Журналісти пишуть, що завдяки постачанню вакцин з Австралії та Нової Зеландії вакциновано вже майже 83% населення Тонги.

Як писала "ДС", У Данії з 1 лютого втратили чинність внутрішні карантинні обмеження, запроваджені для боротьби з COVID-19.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua