• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

На речах Навального знайшли сліди "Новачка", — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Сліди бойової отрути "Новачок" знайшли не тільки в організмі російського опозиціонера Олексія Навального, але і на його речах, зокрема, в пляшці з водою

Про це з посиланням на власні джерела повідомило авторитетне німецьке видання Spiegel, передає "ДС".

Видання пише, що канцлер Німеччини Ангела Меркель після того, як підтвердилося отруєння Навального, зібрала лише шість міністрів, щоб не привертати велику увагу скликанням повного кабінету безпеки. На зустрічі представник Мюнхенського інституту фармакології і токсикології Бундесверу заявив, що знайдена отрута відноситься до групи нервовопаралітичних агентів "Новачок".

"Сліди були виявлені не тільки в зразках крові, сечі і шкіри Навального, але і на пляшці, яку він брав з собою в поїздку ... Імовірно, Навальний випив з пляшки, коли вже був отруєний, і залишив на ній сліди отрути", — пише Spiegel.

Як повідомляла "ДС", 20 серпня літак, на якому летів Навальний, екстрено сів в аеропорту Омська. Опозиціонера госпіталізували в несвідомому стані.

Німецький токсиколог, професор клінічної токсикології Технічного університету Мюнхена Флоріан Айер заявив, що Навального отруїли речовиною, схожою на ту, якою хотіли вбити колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля.

2 вересня німецький канцлер Ангела Меркель з посиланням на дані токсикологічної лабораторії Бундесверу заявила, що російський опозиціонер Навальний був отруєний отрутою класу "Новачок".

    Реклама на dsnews.ua