• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

На в'їзді до одного з міст росіян зустрічатиме "труна" з написом "Щасливої дороги!" (ФОТО)

На в'їзді в місто Ішим Тюменської області Росії місцева влада встановила шестиметрову стелу, схожу на труну, на якій пізніше напишуть "Щасливої дороги!"

Реклама на dsnews.ua

Відповідне фото опублікували очевидці в групі «Ішим перепідслухано» соцмережі «ВКонтакте», передає "ДС".

В адміністрації Ішима журналістам 72.ru, які звернули увагу на арт-об'єкт, розповіли, що роботу зі стелою ще не закінчено.

«До металевої підстави пізніше прикріплять декоративні елементи: карася, напис "Ішим" та інформацію про те, що наше місто орденоносне (і коли це було визнано). Зі зворотного боку буде напис "Щасливої дороги!". Ці написи будуть із підсвіткою», — розповів виданню Сергій Перлов, директор департаменту міського господарства Ішима.

У коментарях жителі назвали стелу "надгробною плитою Ішима", "в'їздом до міста мертвих", пам'ятником "вимирання провінції".

"В'їзд через кладовище, відразу натяк для всіх! У кінці міста хрести чекають!", "З фантазією у скульптора явно проблема", "Пам'ятаємо, любимо, сумуємо", "Врятуй і збережи", "Мертве місто", "Це п...ць, товариші! Це ж треба було так познущатися над жителями міста", — пишуть росіяни.

Зовнішній вигляд стели виносився на голосування, яке проходило в групі мерії соцмережі «ВКонтакте» з 20 лютого. Переміг варіант, де на стелі карась — символ Ішима — зроблений таким же, як на офіційному гербі міста. Влада залучила до обговорення громадських діячів, співробітників музею, істориків і місцевих жителів. А форма, прихована панелями і тому нагадує труну, «повинна символізувати сплеск хвилі», але важливішим виявилося зробити об'єкт «стійким до будь-яких атмосферних явищ».

«Тут у цій постаті вигин заданий, але він не такий яскраво виражений, як в ескізі. Конструкція має форму ромба», — уточнив Сергій Перлов.

Над стелою працюватимуть три підрядники. Один виготовить каркас, другий займеться відсипанням ґрунту і постаментом. Третій буде робити підсвічування, прикріплювати декоративного карася і напис «Щасливої дороги!».

Нагадаємо, раніше на в'їзді в окупований Донецьк встановили величезну червону зірку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua