• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

На будівлі посольства США у Москві показали рекламу поправок до Конституції

Реклама на dsnews.ua
Учасники арт-групи "Re:ванш" увечері 29 червня спроектували рекламу поправок до Конституції Росії на будівлю американського посольства в Москві

У ролику спершу показали Конституції РФ і обнімаються Білла Клінтона і Єльцина з підписом "1993. Була ваша", передає "ДС".

Слідом показали російських громадян, які виступають за внесення поправок, і напис "2020. Стане наша!". Ролик закінчився гаслом "Голосуй або програєш. Голосуй, щоб перемогти" і згадкою підсумкового дня голосування.

"У 1993 році танки Таманської дивізії писали картини з вогню і кіптяви на фасаді Будинку Рад, - йдеться в заяві арт-групи "Re:ванш". - У 2020 році наші світлові проектори використовували будівлю американського посольства, як полотно, на якому народилося полотно зовсім іншого роду. Полотно, дає зрозуміти, що американським "закладок" з дев'яностих років у Конституції Росії приходить кінець. Росія - вже давно не криптоколония!"

Раніше в грудні 2019 року на фасадах декількох московських будинків розмістили проекції Йосипа Сталіна з підписом "Я повернуся". Акцію приурочили до дня його народження. Лідер КПРФ Геннадій Зюганов схвалив таку ініціативу і навіть назвав її "ініціативою і народу, і партії, і всього блоку народно-патріотичних сил", з допомогою якої відновлювали "правду історії".

Нагадаємо, 25 червня у Росії розпочалося голосування за поправки до Конституції і "обнулення" президентських термінів Володимира Путіна, яке може дозволити президенту РФ керувати країною до 2036 року. Основний день голосування - 1 липня. Очікується, що в цей день будуть оголошені перші результати.

Пізніше з'явилася реклама, в якій мовець кіт Дональда Трампа збирається переїхати в Росію, тому що новий основний закон країни буде гарантувати захист прав тварин.

    Реклама на dsnews.ua