• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Треба зв'язатися з Путіним", — Лукашенко з приводу ситуації в країні

Реклама на dsnews.ua

Президент Білорусі Олександр Лукашенко сьогодні, 15 серпня, на нараді в Мінську висловився з приводу суспільно-політичної ситуації всередині країни

Про це йдеться в повідомленні на сайті БЕЛТА, передає "ДС".

"Ми бачимо, що відбувається. Нас заколисувати не треба мирними акціями і демонстраціями. Ми бачимо, що в глибині відбувається. Ми дуже добре це бачимо. І потім, ми ж методички читали кольорових революцій. Більш того, до методичками кольорових революцій (це особливість про це ми будемо говорити сьогодні в Міноборони в Центрі стратегічного управління) вже з'явилися елементи зовнішнього втручання ", — заявив глава держави.

"Тобто те, що я говорив, — фактично за сценарієм розгортається агресія проти Білорусі. Треба зв'язатися з Путіним, Президентом Росії, щоб я міг з ним переговорити зараз. Тому що це вже загроза не тільки Білорусі. Знаєте, деякі росіяни, я дивлюся, там, занадто розумні, починають кричати: ось, Білорусь, так, що не так ... Я хочу сказати, що захист сьогодні Білорусі — це не менше, ніж захист всього нашого простору, Союзної держави, і приклад іншим. Якщо білоруси не витримають, покотиться ця хвиля туди. Тому за нас так вчепилися ", — підкреслив Президент.

"Ці, які бродять по вулицях, вони ж цього в більшості своїй не розуміють. Це розуміють ті, хто координує та спрямовує. І ви бачите — іноді працюють професійно: постановочні кадри, фейки. У мене, виявляється, вже знайшли в Москві будь то будинок. я зараз публічно хочу сказати: знайшли — заберіть його. у мене в Білорусі власності немає, крім резиденції офіційної, де я живу в селі. ні, ось ці починають фейки. виявляється, я вже з країни виїхав позавчора, виявляється, я не те помер, не те захворів. І це все крутиться. Для чого? Щоб у народу створити ось це підленьке настрій. Чи не вийде. Ми цього допустити не повинні ", — заявив Олександр Лукашенко.

Нагадаємо, прем'єр-міністри Латвії — Крішьяніс Каріньш, Естонії — Юрі Ратас, і Литви — Саулюс Скверняліс в суботу, 15 серпня, закликали Білорусь провести нові і вільні вибори президента.

    Реклама на dsnews.ua