• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

"Нахабство і свавілля!" Жириновський улаштував істерику через українську мову в Україні (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Скандальний російський політик, депутат Держдуми Росії Володимир Жириновський виступив із гнівною промовою через повний перехід шкіл в Україні на навчання державною мовою

Свої претензії одіозний лідер ЛДПР озвучив в ефірі російської пропагандистської програми "Вечір із Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1", передає "ДС".

Жириновський висловив побоювання, що через вивчення української мови з дитинства в Україні скоро зовсім не залишиться тих, хто вважає себе росіянами.

"Російські діти вже навчаються українською мовою! Це ганьба країні, яка змушує росіян учитися в початковій школі і взагалі по всій Україні чужою мовою! Через 20 років вони будуть уже справжніми українцями, хто ненавидить свою країну! Тому що бабуся помре, говорячи про Росію, мама буде плакати, кажучи про Росію. А вони вже українці! Це нахабство і свавілля!" — зірвався на крик політик країни-агресора.

Бурхливу реакцію Жириновського на українську мову прокоментував на своєму Telegram-каналі офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Штірліц).

"Як же добре бомбить Жирика від української мови. Просто неймовірний кайф", — пожартував захисник.

    Реклама на dsnews.ua