• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Напад на українського підлітка в Парижі: ЗМІ назвали можливу причину

Реклама на dsnews.ua

Український підліток Юрій, якого сильно побили в самому центрі Парижа, міг постраждати від розборок двох конкуруючих угруповань

Про це повідомили джерела телеканалу BFM TV в слідчій групі, передає "ДС".

Згідно зі з'ясованими обставинами, ввечері 15 січня Юрій разом з двома товаришами повертався з коледжу в 15-му окрузі Парижа. До них наблизилася група в складі 10 підлітків, озброєних битами, металевими палицями, ножами і молотком.

Товариші Юрія змогли втекти, але сам українець впав, після чого його оточили нападники і жорстоко побили.

На оприлюдненому з камери спостереження відео видно, як підлітка повалили на землю. Видно, як його жорстоко б'є група, ймовірно, теж підлітків. Нападники застосовують холодну зброю, палиці, стрибають ногами на голову жертви. Правоохоронці прибули на місце злочину швидко, але зловмисники вже розбіглися.

В результаті нападу хлопця госпіталізували в критичному стані. У нього в декількох місцях пробитий череп, множинні переломи рук, ребер, зламаний ніс, ножові поранення, травма очей. Він був введений у штучну кому. Зараз в стані українця з'явилася позитивна динаміка, його виводять зі стану штучної коми.

За інформацією журналістів, трагедія могла статися в результаті ворожнечі і конфлікту між двома підлітковими бандами: представники угруповання з паризького передмістя Ванв напали на молодих людей, які проживали і навчалися у французькій столиці. Поки точно не встановлено, чи був Юрій причетний до паризького угруповання, або, що найбільш ймовірно, став випадковою жертвою нападу.

Як повідомляла "ДС", 15 січня в центрі Парижа в районі Ейфелевої вежі невідомі сильно побили 14-річного українця.

    Реклама на dsnews.ua