• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Народний меморіал на місці вбивства Нємцова знову ліквідовано

Реклама на dsnews.ua
Офіційних коментарів місцевої влади та правоохоронців з цього приводу немає

За його інформацією, в ніч на 14 січня поліція провела спецоперацію, затримавши - хибним сигналом - двох волонтерів, які чергували біля меморіалу, повідомляє "ДС" з посиланням на "Живий журнал" активіста, муніципального депутата від російської опозиційній партії "Яблуко" Максима Каца.

Їх незабаром відпустили, але поки їх не було, міська влада прибрали з мосту всі квіти, свічки, портрети.

Максим Кац закликав відновити меморіал, приносити туди квіти.

"Будемо відновлювати стільки разів, скільки потрібно", - підкреслив активіст.

Будь-які офіційні коментарі місцевої влади та правоохоронців з цього приводу немає.

"Партія народної свободи" (ПАРНАС) і Демократична коаліція мають намір провести марш пам'яті Бориса Нємцова в річницю його вбивства - 27 лютого. Таку ж планує подати заявку в мерію і Комітет протестних дій.

Нагадаємо, раніше в СК РФ заявили, що в січні 2016 року слідство планує завершити розслідування за основним кримінальній справі, і зібрані матеріали пред'явити для ознайомлення потерпілим і їх представникам, після чого - обвинуваченим та їх захисникам.

Як повідомляла "ДС", Борис Нємцов був убитий в ніч на 28 лютого 2015 року на Великому Москворецком мосту. Звинувачення в організації вбивства опозиціонера були пред'явлені Руслану Мухудинову. 18 листопада СК РФ заявив, що Мухудинов нелегально залишив Росію за чужими документами.

Пізніше повідомлялося, що слідство у РФ не знайшло політики у вбивстві Нємцова.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua