• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

NASA успішно відправила на МКС україно-американську ракету Antares

Реклама на dsnews.ua

У США на космодромі "Воллопс Айленд" у штаті Вірджинія відбувся успішний запуск ракетоносця Antares, зібраної за участю фахівців українського КБ "Південне"

Про це йдеться в повідомленні посольства України в США, передає "ДС".

За допомогою ракети-носія Antares модуль "Сигнус" знову відправив важливий вантаж до Міжнародної космічної станції (МКС). Це близько 3,6 тонн вантажу.

На запуск запросили посла України в США Володимира Єльченка.

"У квітні Посольство активно допомагало американської компанії" Нортроп Грумман "організувати окремий спеціальний рейс, щоб доставити з України в США команду фахівців з українських космічних підприємств, без участі яких запустити" Антарес "за графіком було б неможливо. Адже головна конструкція першого ступеня, яка виводить ракету на орбіту, розроблена конструкторським бюро "Південне" і проводиться на "Південному машинобудівному заводі ім. Макарова "у співпраці з низкою українських компаній", — повідомили в посольстві.

Нагадаємо, автор Associated Press Марсія Данн за підтримки Департаменту природничо-наукової освіти Медичного інституту Говарда Хьюза в своєму матеріалі розповів про повернення на Землю з МКС мишей — "качків", чиї м'язи можуть допомогти в майбутньому людям-астронавтам.

    Реклама на dsnews.ua