• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Наслідний принц Японії схвалив шлюб дочки з простолюдином

Реклама на dsnews.ua

Наслідний принц Японії Фуміхіто схвалив бажання своєї старшої дочки принцеси Мако вийти заміж за свого однокурсника Кея Комура, який не має дворянських або королівських титулів. Крім того, сім'я нареченого переживає фінансові труднощі

Однак, даючи згоду на шлюб, наслідний принц Фуміхіто все ж вказав, що грошові питання мають бути вирішені, повідомляє "ДС" з посиланням на ВВС.

"У конституції написано, що шлюб має ґрунтуватися тільки на взаємній згоді обох сторін. Якщо вони дійсно цього хочуть, то я думаю, що маю поважати таке рішення як батько", — сказав він.

Принцеса Мако спочатку планувала вийти заміж за Кея Комуро ще в 2018 році — через рік після того, як вони оголосили про свої заручини. Але весілля не відбулося, і палацу довелося заявити, що це не пов'язано з фінансовими проблемами матері Комуро. Остання не може домовитися зі своїм колишнім нареченим про те, хто має платити за навчання її сина.

Поки неясно, коли відбудеться церемонія. Принцеса Мако, старша дочка принца Фуміхіто і принцеси Кіко, після весілля втратить свій королівський титул. Але, незважаючи на це, вона сповнена рішучості вийти заміж за Комуро.

Як повідомляла "ДС", імператор Японії Нарухіто зійшов на престол 1 травня 2019 роки після зречення свого батька Акіхіто.

    Реклама на dsnews.ua