• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Навальний чекатиме суду за гратами

Реклама на dsnews.ua

Лідер російської опозиції Олексій Навальний, який був затриманий в аеропорту "Шереметьєво" після прильоту з Берліна, буде знаходитися за гратами до засідання суду, на якому йому буде обрано запобіжний захід

Про це повідомили в московському управлінні Федеральної служби виконання покарань, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"17 січня в аеропорту "Шереметьєво" співробітниками відділу розшуку оперативного управління УФСІН по Москві був затриманий засуджений до умовного покарання Олексій Навальний, який з 29 грудня 2020 року перебував в розшуку за багаторазові порушення випробувального терміну", — йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що подальший запобіжний захід Навального визначить суд.

"До рішення суду він перебуватиме під вартою", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Олексій Навальний був затриманий в аеропорту "Шереметьєво" під час проходження паспортного контролю.

17 січня літак, на якому лідер російської опозиції Олексій Навальний повернувся в Москву з Берліна, приземлився в аеропорту "Шереметьєво". Однак літак мав сісти в аеропорту "Внуково".

В аеропорту "Внуково" зібралися сотні людей, які хотіли зустріти політика. Влада направила в аеропорт додаткові сили правоохоронців, підігнали автозаки.

Незабаром правоохоронці почали витісняти людей, які прийшли зустрічати політика, з терміналів. Були затримані кілька соратників Навального, в тому числі і його брат Олег.

    Реклама на dsnews.ua