• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Навального переводять з колонії в стаціонар лікарні

Російського опозиціонера Олексія Навального, який відбуває покарання в колонії у Володимирській області, переводять в стаціонар обласної лікарні для засуджених

Реклама на dsnews.ua

Про це сьогодні, 19 квітня, повідомила Федеральна служба виконання покарань (ФСВП), передає "ДС".

"Комісією лікарів ФКУЗ МНЧ-33 ФСВП Росії було прийнято рішення про переведення А. Навального в стаціонар обласної лікарні для засуджених, що розташовується на території ІК-3 УФСВН Росії по Володимирській області, яка, в тому числі, спеціалізується на динамічному спостереженні за такими пацієнтами", — йдеться в повідомленні ФСВП.

ІК-3, на території якої розташована лікарня, — це колонія суворого режиму у Володимирі. "Ліміт наповнення ІК-3 — 1211 місць, включаючи туберкульозну лікарню на 379 койко-місць і ділянку колонії-поселення на 25 місць", — зазначено на сайті ФСВП.

Нагадаємо, раніше Навальний оголосив голодування, а два дні тому його особистий лікар Анастасія Васильєва повідомила про критичний стан політика. ФСВП в сьогоднішньому повідомленні оцінила його стан як «задовільний». Лікарі за згодою Навального призначили йому вітамінну терапію, його кожен день оглядає лікар-терапевт.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua