• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Навальний назвав Путіна і його поплічників збіговиськом окупантів

Реклама на dsnews.ua

Російський опозиціонер Олексій Навальний заявив, що вважає владу в Росії збіговиськом окупантів

Про це російський політик сказав в інтерв'ю виданню BBC, передає "ДС".

Зокрема, Навальний зазначив, що президент РФ Володимир Путін і уряд країни — це не Росія.

"Давайте не будемо говорити слово "Росія", тому що я — це Росія, і інші люди — це Росія. Марія Захарова, Путін і доктор Мясников — це ніяка не Росія, це просто збіговисько окупантів. І вони використовують кожен раз дуже зрозумілу стратегію — починають висувати мільйон версій: діабет, перепив алкоголю", — зазначив він.

Навальний розповів, що тільки він прийшов до тями, то в мережі почали з'являтися версії, що він нібито "перепив самогону в Кафтанчіково".

"Коли я вже прийшов до тями, всі постійно жартували зі мною про якесь Кафтанчіково. Я їм кажу: яке Кафтанчіково, що за Кафтанчіково? Виявляється, це якийсь населений пункт, де я купався, і в перший день версія, що я в Кафтанчіково перепив самогону. Я навіть не знав, що існує такий населений пункт. Найкращий захист — це напад, і зараз для чогось йде тема, потрібна кров Навального — причому вони просять не у мене цю кров, а чомусь у Ангели Меркель", — зауважив Навальний.

Він зазначив, що за фактом його отруєння має бути відкрито кримінальне провадження.

"Тому будь-яку розмову я хочу почати з того, що має бути порушена кримінальна справа за статтею про замах на вбивство політичного діяча, яким я себе вважаю — як би хто не намагався розповісти, що я таким не є. І в рамках порушеної кримінальної справи можна про щось розмовляти. Вони кажуть, що кримінальної справи немає, отруєння немає, дослідчу перевірку завершили. Тобто для чого це все потрібно?" — сказав він.

Опозиціонер наголосив, що політизують справу про його отруєння саме чиновники РФ.

"Мене не цікавить цей дивний і явно політичний процес. Вони постійно говорять про "політизацію справи Навального", але політизують справу Навального саме посадові особи РФ", — зазначив політик.

Як писала "ДС" 2 вересня німецька влада виступили з офіційним оголошенням, що російський опозиціонер Олексій Навальний був отруєний отрутою класу "Новачок". Версія отруєння підтвердилася, хоча російська сторона всіляко заперечувала наявність в організмі політика небезпечних речовин.

    Реклама на dsnews.ua