• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Навальний потрапив до виправної колонії, де шиють труси для ФСВП

Виправна колонія №2 (ІК-2) у Володимирській області РФ, де імовірно відбуває термін російський опозиціонер Олексій Навальний, поставляє нижню білизну для потреб Федеральної служби виконання покарань

Олексій Навальний
Олексій Навальний / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в публікації The Insider, передає "ДС".

Так, у 2018 році ця колонія отримала від регіонального управління ФСВП контракт на поставку чоловічих сорочок, трусів і кальсонів. Сума контракту склала 821 тисячу рублів. З документації на порталі держзакупівель випливає, що ІК-2 в Покрові повинна була поставити майже 1600 сорочок по 311 рублів за штуку і чотири тисячі трусів і кальсонів за 81 рубль за штуку.

На офіційному сайті управління ФСВП по Володимирській області є каталог продукції, яку роблять ув'язнені. Крім одягу для співробітників і засуджених, в ньому представлені різні дерев'яні меблі, взуття та текстильні вироби.

Нагадаємо, в спільному журналістському розслідуванні видань The Insider, Bellingcat і CNN, Der Spiegel і Ei pais зазначено, що до отруєння опозиціонера Олексія Навального причетні 8 працівників російської ФСБ, в тому числі і глава Інституту криміналістики відомства Станіслав Макшаков.

Більш того, сам Навальний поговорив із військовим хіміком з інституту криміналістики відомства Костянтином Кудрявцевим, і той зізнався, що отруїв політика. Навальний дізнався, що "Новачок" наносили на його сині труси, які потім украли ФСБшники, щоб очистити білизну від слідів отрути. Після цього труси опозиціонера відразу ж стали мемом у соцмережах і навіть обзавелися власним аккаунтом у Twitter.

Як повідомляла "ДС", 2 лютого Симоновський районний суд на виїзному засіданні в Московському міському суді ухвалив рішення замінити політику Олексієві Навальному умовний термін у справі "Ів Роше" на реальний. Це сталося через два тижні після повернення Навального з Німеччини, де він проходив лікування після отруєння.

20 лютого міський суд Москви, незважаючи на рішення ЄСПЛ, визнав вирок Навальному законним, проте термін скоротили до 2,5 років.

28 лютого Навального перевезли до виправної колонії у Володимирській області.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua