• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Навальний закликав росіян протестувати проти Путіна, якого назвав "жабою" (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Лідер російської опозиції Олексій Навальний, якого після повернення в країну заарештували на 30 діб, закликав росіян до виходу на масові акції протесту

Про це йдеться у відеозверненні на YouTube-каналі політика, передає "ДС".

"Чого боїться ця жаба (президент Росії Володимир Путін — "ДС"), що сидить на трубі? Чого бояться ці бункерні злодії найбільше — ви і самі чудово знаєте: виходу на вулицю. Тому що це та річ, той політичний фактор, який не можна ігнорувати — він найголовніший, найважливіший, — це суть політики. Тому не бійтеся, виходьте на вулиці, виходьте не за мене, виходьте за себе", — сказав Навальний.

Він також заявив, що суд над ним "не має ані найменшого стосунку до законів Російської Федерації".

"Ось як цікаво, виходить: начебто сиджу я тут під прапором Російської Федерації, а те, що відбувається тут не має ані найменшого відношення до законів Російської Федерації. І ось це розуміє взагалі кожна людина: і ось цей поліцейський, і он той поліцейський, і взагалі всі, хто тут знаходиться. Ось ця банда злодіїв, яка просто 20 років грабує країну — вона сказала мені і взагалі всім в моїй особі, хто відмовляється мовчати, що "ми тебе намагалися вбити, ти не помер, образив нас цим, тому ми тебе за це посадимо". І зараз прийде жінка в чорній мантії, що зображає, що вона суддя, і відправить мене під арешт, теж розуміючи, що це абсолютно і тотально незаконно", — зазначив Навальний.

Він також поміркував про те, чому процес над ним відбувався в настільки дивній формі.

"Але тут важливо швидше подумати про те, чому вони роблять саме так: чому вони посадили літак в іншому місці, чому вони організували ось цей ось процес прямо в будівлі УВС, чому вони не пустили нікого, чому все так терміново, чому ніхто не знав про цей суд? Тому що у них рейтинги хороші і вони сильні? Та ні! Тому що ось цей самий злодійкуватий бункерний дід (Навальний має на увазі Володимира Путіна — "ДС") він сидить і трясеться від страху. вони бояться, рівно тому так ось роблять: терміново таємно, секретно. Так бояться! ", — зазначив політик.

Навальний також заявив, що російська влада боїться тих, до кого він звертається на відео.

"Вони бояться тих людей, які можуть перестати мовчати, усвідомити свою силу і зрозуміти — "хто може їм протистояти". Вони ставлять собі питання: чому вся Росія підпорядковується якомусь Путіну, (главі "Роснефти" Ігореві Сєчину — "ДС") Сєчіну, цим (бізнесменам Аркадію і Борису Роттнбергам — "ДС") Роттенбергу, збіговиську якихось шахраїв жахливих", — розповів опозиціонер.

За словами Навального, "як тільки ми це усвідомлюємо, вийдемо на вулиці, все це розчиниться".

"Ми ж кожен день просто втрачаємо можливість, яку дає нам Тепершнє. Кожного дня ми втрачаємо своє майбутнє. 20 років вже поспіль, 20 років поспіль ми стаємо біднішими, наша країна деградує, наша освіта все гірше, наша медицина все більш убога, і це ніхто не зупинить, крім нас самих", — сказав Навальний.

Він знову повторив свій заклик до росіян вийти на вулиці.

"Тому я вас закликаю: не мовчіть, чиніть опір, виходьте на вулиці. Ніхто, крім нас самих, нас не захистить. А нас так багато, що якщо ми захочемо чогось досягти — ми цього доб'ємося!", — підсумував Навальний.

Відзначимо, керівник мережі регіональних штабів Леонід Волков заявив, що мітинги по всій Росії анонсовані на 23 січня.

«Штаби Навального по всій країні негайно починають підготовку до мітингів по всій країні 23 січня, не чекаючи нового суду. Олексій Навальний має бути негайно звільнений», — написав .Волков в соцмережі.

Нагадаємо, в понеділок, 18 січня, Хімкінький суд, засідання якого проходило у відділенні поліції, заарештував Олексія Навального на 30 діб — до 15 лютого.

Як повідомляла "ДС" лідер російської опозиції Олексій Навальний був затриманий в аеропорту "Шереметьєво" після прильоту з Берліна 17 січня.

В ГУМВС по Московській області пізніше пояснили, що виїзне засідання суду у справі Навального вирішили провести у відділенні поліції через те, що у нього не було результатів тесту на коронавірус.

    Реклама на dsnews.ua