• USD 39.4
  • EUR 42.8
  • GBP 49.9
Спецпроєкти

Наймасштабніші військові навчання: ВМС Італії проводять вишкіл за участі 22 країн

Навчання ВМС Італії Mare Aperto 2024 стануть наймасштабнішими за всю історію проведення

Реклама на dsnews.ua

У центральному Середземномор'ї розгортається активна фаза навчань Mare Aperto 2024, наймасштабніших з усіх, які коли-небудь проводили ВМС Італії. Про це йдеться у повідомленні порталу Naval News, пише "ДС".

У Mare Aperto 2024 (Відкрите море 2024) беруть участь близько 9,5 тисяч військовослужбовців з 22 країн (з них 11 — члени НАТО). До інтенсивних військово-морських тренувань, які триватимуть близько чотирьох тижнів (до 27 травня) будуть залучені понад 100 кораблів, літаків, підводних човнів та безпілотних апаратів.

У навчанні також візьмуть участь постійна військово-морська група протимінного захисту НАТО, дислокована в Середземномор’ї (SNMCMG2), військово-морські сили, що діють в рамках ініціативи EUROMARFOR та французька авіаносна група "Шарль де Голль".

На національному рівні Італія залучила до цих навчань підрозділи армії, повітряних сил, карабінерів і Guardia di Finanza (Фінансова гвардія), а також військово-морські та повітряні транспортні засоби Берегової охорони. До них додається цивільний персонал з різних університетських інститутів, дослідницьких центрів і організацій у морському секторі, оборони та інших міністерств країни.

У ході навчань також будуть розглянуті аспекти підтримки цивільного населення у разі стихійного лиха. І в цьому контексті в порту Кальярі будуть проведені деякі навчальні заходи із залученням місцевих органів влади та організацій, Цивільної оборони Італії, Національної інспекції, Добровольчого військового корпусу, Італійського Червоного Хреста, медсестер-волонтерів Італійського Червоного Хреста та Італійського корпусу допомоги Мальтійського ордену.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua