• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Найтриваліший в світі COVID-локдаун скасують найближчими днями

В австралійському штаті Вікторія, в тому числі і в столиці штату Мельбурні, з 22 жовтня відміняється локдаун, введений через поширення коронавірусу

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив прем'єр-міністр штату Вікторія Деніел Ендрюс, повідомляє "ДС" з посиланням на "Громадське".

Карантин в штаті вирішили послабити, оскільки місцеві чиновники прогнозують, що на цьому тижні рівень вакцинації від коронавірусу в Вікторії досягне 70%.

Ендрюс повідомив, що локдаун в штаті закінчиться о 23:59 21 жовтня. У Мельбурні локдаун тривав 262 дні. Австралійські ЗМІ називають його "найдовшим в світі". У Буенос-Айресі, наприклад, жорсткий карантин тривав 234 дні.

Однак певні обмеження все ж залишаться: у Мельбурні можна буде збиратися до 15 осіб в громадських місцях, а в регіонах штату ㅡ до 20. Також за день будинок людини зможе відвідати не більше 10 осіб, включаючи тих, хто там живе.

Паби, кафе і ресторани в Мельбурні зможуть приймати до 20 повністю вакцинованих клієнтів усередині і 50 повністю вакцинованих за межами закладу. У регіонах штату дозволили приймати трохи більше людей: 30 щеплених клієнтів усередині і 100 ㅡ на відкритому повітрі.

Школярі зможуть повернутися в класи на повний день з 22 жовтня, а в Мельбурні пройде поетапне повернення до уроків. Учні будуть займатися оффлайн принаймні частково.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua