• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

"На зло мамі вуха відморожу": В Росії влаштували істерику через відмову Кулеби від "Супутника V"

Реклама на dsnews.ua

Російські політики прокоментували відмову міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби від використання вакцини проти коронавірусу "Супутник V"

Так, російський сенатор Франц Клінцевич назвав міністра зрадником свого народу, зазначивши нібито недалекоглядність його висловлювань, передає "ДС".

За словами парламентарія, дії Кулеби спрямовані на дискредитацію Росії.

"Переговори про постачання вакцини ведуться не з ідеологічної, а з гуманітарної і з комерційної точок зору", — заявив Клінцевич у бесіді з газетою "Взгляд".

Він підкреслив, що Москва підтримала ініціативу лідера партії "Опозиційна платформа — За життя" Віктора Медведчука.

Клінцевич стверджує, буцімто "Супутник V" уже довів свою ефективність, і висловив упевненість, що українські чиновники трохи "покричать", але потім буде досягнуто "позитивного результату".

"Ті, у кого зараз уже є російська вакцина, скоро стануть господарями в своїх регіонах", — резюмував сенатор.

Колега Клінцевича по Раді Федерації Олексій Пушков у своєму Telegram-каналі написав: "Уся ідеологія Кулеби — це демагогія".

Депутат Держдуми від окупованого Севастополя Дмитро Бєлік у бесіді з RT прокоментував рішення Києва приказкою "На зло мамі вуха відморожу".

"Я нагадаю: в країні продовжено локдаун, щодня вмирають люди, але офіційний Київ готовий укотре покласти ці життя на вівтар своїх амбіцій і надуманої ідеології", — заявив так званий депутат.

Він також закликав українців дати правову оцінку "антидержавній позиції своєї влади".

Нагадаємо, голова Національної медичної палати Сергій Кравченко заявив, що російську вакцину від коронавірусу "Супутник V" в Україні зареєструють навесні.

    Реклама на dsnews.ua