• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Названо дату голосування за імпічмент Трампа в Конгресі

Реклама на dsnews.ua

Демократи у Палаті представників Конгресу США планує провести засідання, на якому голосуватиме за імпічмент чинного президента Дональда Трампа

Засідання заплановане на 13 січня, інформує "ДС" із посиланням на американський телеканал CNN.

"У недавній телефонній розмові лідер (демократичної, – прим. "ДС") більшості в Палаті представників Стені Хойєр сказав, що Палата проголосує на засіданні в середу за імпічмент президента Трампа", — цитує телеканал одне з джерел у Конгресі.

Напередодні, демократи в нижній палаті внесли резолюцію, яка передбачає імпічмент для Трампа, якщо віцепрезидент Пенс не застосує ближчими днями поправки 25 до Конституції США, яка передбачає відсторонення "недієздатного" президента від влади. Цього ж дня республіканці не підтримали ухвалення за спрощеною процедурою резолюції про необхідність застосування цієї поправки, тому голосування щодо неї заплановане на вівторок.

Крім того, за інформацією джерел, лідер демократів у нижній палаті Конгресу запевнив своїх колег, що в самому Капітолії та навколо нього під час голосувань у вівторок і середу буде забезпечена посилена охорона.

Нагадаємо, демократи ініціюють імпічмент президенту Дональду Трампу зі звинуваченнями у підбурюванні до повстання перед штурмом його прихильників Конгресу США.

    Реклама на dsnews.ua