• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Названо дату та порядок денний нового саміту НАТО

Наступний саміт НАТО, на якому буде обговорюватися концепція Альянсу до 2030 року і адаптація НАТО до сучасних викликів, відбудеться 29-30 червня 2022 року

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це сьогодні в Мадриді заявив прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес, передає "ДС" з посиланням на сайт НАТО.

"Наступний саміт НАТО відбудеться в Мадриді 29-30 червня 2022 року, повідомив прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес під час візиту Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга сьогодні (8 жовтня 2021 року). Генеральний секретар зустрівся з Королем Іспанії Його Величністю Філіпом VI", — вказано на сайті.

Під час переговорів з іспанською стороною Генеральний секретар НАТО, який прибув до Мадрида в рамках підготовки до майбутнього саміту, зауважив, що Альянс повинен адаптуватися до майбутнього. І саме ця мета буде головною темою обговорення на вищому рівні. Керівники країн-союзниць визначать шляхи імплементації програми розвитку НАТО 2030 зокрема, зміцнення стійкості Альянсу, зміцнення кібернетичної оборони, забезпечення технологічного лідерства, реагування на нові виклики безпеки, пов'язані з кліматичними змінами.

Важливою подією наступної зустрічі стане також ухвалення нової Стратегічної концепції НАТО.

"Мадридська Стратегічна концепція відобразить нові умови середовища з безпеки, підтвердить наші цінності і єдність. Це повинно забезпечити готовність Альянсу до майбутнього", — підкреслив Столтенберг.

Нагадаємо, під час зустрічі за закритими дверима міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров звинуватив Єнса Столтенберга в "підтримці неонацистів" в Україні.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua