• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Не алкоголем єдиним: стало відомо, що вживав Єфремов перед смертельним ДТП

Реклама на dsnews.ua
В аналізах російського актора Михайла Єфремова, який 8 червня в Москві спровокував смертельне ДТП, виявлені сліди не тільки алкоголю, але і каннабіноїдів, кокаїну і кокаэтилена

Результати хіміко-токсилогического дослідження актора оприлюднив російський телеканал "РЕН-ТВ", передає "ДС".

Так, за результатами хіміко-токсилогического дослідження, в сечі Єфремова виявили сліди каннабиодов, а також кокаїну і кокаэтилена.

Крім іншого, Єфремов перед тим, як сісти за кермо, вжив алкоголь. Під час першого дослідження у видихуваному повітрі виявили 1,05 мг/л алкоголю. Під час другого дослідження - 1,23 мг/л.

Лікарі зафіксували і непрямі ознаки дуже сильного сп'яніння. Зіниці артиста були розширені, реакція на світло млява, координаційні проби він виконував з грубим промахиванием (зведення пальців рук з закритими очима).

Хитка і невпевнена хода також внесена в акт медичного огляду, як і різкий запах алкоголю з рота. При цьому медики зазначили, що видимих слідів ін'єкцій у Єфремова немає.

Артист був загальмований, але балакучий, емоційно нестійкий, эйфоричен, постійно сперечався з доставили його до лікарів поліцейськими.

Нагадаємо, в результаті ДТП з участю російського актора Михайла Єфремова, сталося напередодні пізно увечері 8 червня в центрі Москви, загинула людина.

Зазначимо, раніше Єфремова відпустили під підписку про невиїзд. Актор повинен був з'явитися на допит до слідчого до 11:00 за московським часом, однак не прийшов. Пізніше Єфремов був затриманий поліцією.

    Реклама на dsnews.ua