• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Не можна зіпсувати зіпсоване: Путін сказав, чому не привітав Байдена

Реклама на dsnews.ua

Президент Росії Володимир Путін заявив, що чекає закінчення виборчого процесу і підведення офіційних підсумків виборів в США, щоб привітати переможця

Про це він сказав в інтерв'ю "Росія-1", передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"Чисто формальні речі мають бути зроблені у відповідності зі сформованою практикою і з юридичною стороною справи... Ми з повагою ставимося до всіх: і до чинного президента Трампа, і до кандидата на цю посаду пана Байдена", — сказав російський лідер.

Він зауважив, що Росія готова працювати з будь-яким президентом, якого обере американський народ.

"Ми будемо працювати з будь-якою людиною, якій буде надано довіру американського народу. Але до якого виявлено цю довіру — має бути або за допомогою політичного звичаю позначено, коли одна зі сторін визнає перемогу іншого, або підведені остаточні підсумки виборів легітимним, правовим способом... І хочу вас запевнити — тут немає жодної підоснови — ні те, що нам хтось подобається, хтось не подобається — ми просто чекаємо закінчення внутрішньополітичного протистояння", — додав Путін.

Путіна також запитали, чи не боїться він зіпсувати відносини зі США таким мовчанням, оскільки інші лідери вже направили свої привітання.

"Зіпсовані відносини вже не зіпсуєш, вони вже зіпсовані. Що стосується інших — тих, хто вітає, це справа кожного, всі люди досвідчені, знаючі, що і як вони роблять", — сказав президент РФ.

Нагадаємо, колишній віце-президент США Джо Байден, який, за попередніми результатами голосування, переміг на президентських виборах, заявив про незворотність процесу передачі влади.

    Реклама на dsnews.ua