• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Не тероризм: У Німеччині назвали мотив закладки бомби на різдвяному ярмарку

Реклама на dsnews.ua
Підозріла посилка, виявлена 1 грудня в аптеці поблизу різдвяного ярмарку в німецькому місті Потсдамі,не мала відношення до терористичної діяльності

Про це повідомив міністр внутрішніх справ федеральної землі Бранденбург Карл-Гайнс Шретер, передає "ДС" з посиланням на Deutsche Welle.

Посилка мала метою шантажувати німецьку логістичну компанію DHL, яка входить до групи компаній Deutsche Post DHL, з метою отримати від неї викуп.

Як повідомив чиновник, невідомий, який відправив посилку, вимагав від DHL велику суму грошей. За словами міністра, в посилці було знайдено зашифроване послання в DHL у вигляді QR-коду з вимогою викупу.

У посилці, яка була знешкоджено фахівцями, були цвяхи, дроти, металевий циліндр і порошок невідомого походження. За словами Шретера, посилка представляла небезпеку і могла вибухнути. Раніше в правоохоронних органах землі Бранденбург заявляли, що посилка не могла вибухнути, оскільки в неї був відсутній запал.

За словами міністра, нещодавно схожа посилка була виявлена також у місті Франкфурт-на-Одері в землі Бранденбург.

Керівник поліції цієї федеральної землі Ганс-Юрген Міркою попередив, що не виключено в майбутньому виявлення нових випадків відправлення таких посилок.

Нагадаємо, 25 листопада терористичне угрупування "Ісламська держава" закликала нападати на різдвяні ярмарки в Німеччині, Великобританії і Франції.

    Реклама на dsnews.ua