• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

"Нічого нам з цього приводу паритися": Лукашенко вірить, що зможе подолати санкції ЄС

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко впевнений, що його країна й Росія разом можуть ефективно протистояти санкційному тиску ззовні

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив у вівторок, 13 липня, на переговорах з президентом Росії Володимиром Путіним, передає "ДС" з посиланням на БЕЛТА.

Лукашенко зазначив, що одне з головних питань, яким необхідно займатися, це економіка, адже не тільки щодо Білорусі, але і до Росії вводять або продовжують санкції. Але Лукашенко впевнений, що країни витримають цей удар.

"Як я колись і говорив, нічого нам з цього приводу паритися. Ми все-таки економіці приділяємо більше уваги, ніж в СРСР, ми людей дивимося більше. Ми витримаємо. Навіть не витримаємо — ми будемо розвиватися. Це не питання. Сьогодні не вийде монополізувати міжнародний порядок і натиснути на нас. Не вийде! Світ змінився", — підкреслив Лукашенко.

"Всі друзі хороші, але ми своїми мізками повинні жити, як у нас це і виходило", — додав він.

Як повідомляла "ДС" 21 червня Євросоюз заморозив активи й запровадив візові заборони щодо 78 білоруських офіційних осіб і 8 підприємств.

24 червня завершилася письмова процедура оформлення секторальних санкцій Європейського союзу проти Білорусі.

Європейській Союз розглядає можливість посилення санкційного тиску на Білорусь і режим самопроголошеного президента Олександра Лукашенка.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua