• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Нелегальна "гей-вечірка" в Брюсселі: на будинку з'явилася меморіальна дошка

Реклама на dsnews.ua

У Брюсселі на будинку, де поліція "накрила" гей-оргію за участю депутата Європарламенту від Угорщини Йожефа Саєра, з'явилася меморіальна дошка із зображенням угорського політика

Табличку розмістили четверо угорців, які проживають в бельгійській столиці, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

Табличка практично відразу привернула увагу жителів Брюсселя, які приходили невеликими групами, щоб сфотографуватися біля неї.

На табличці розміщено портрет Йожефа Саєра і текст угорською та англійською мовами наступного змісту: "Політична карʼєра Йожефа Саєра, євродепутата від "Фідес" і ЄНП, закінчилася тут, коли він намагався втекти від правоохоронців за допомогою цього водостоку після того як його впіймали на незаконній оргії з використанням екстазі на тлі пандемії Covid-19 27 листопада 2020 року".

За словами, авторів таблички, вони розмістили її в якості жарту.

"Коли з’явилася ця новина, члени команди в Брюсселі задумалися, як би знайти той водостік. Потім виникла ідея розмістити на ньому меморіальну табличку. Ми всі молоді люди з опозиційними настроями, тому, очевидно, була і сильна політична мотивація", — розповів один з авторів ідеї.

Нагадаємо, Йожеф Саєр, європейський депутат від правлячої партії Угорщини, який вкрай вороже ставиться до прав ЛГБТ, був змушений покинути пост після того, як його зловили на секс-вечірці в Брюсселі 27 листопада. Вечірка відбулася в будівлі на одній з центральних вулиць Брюсселя, за даними бельгійської преси, в "гей-районі" бельгійської столиці.

Примітно, що Саєр є одним з авторів спірної Конституції Угорщини, яку правозахисники розкритикували за створення несприятливого середовища для ЛГБТ-спільноти. Зокрема, в документі міститься текст "Угорщина захищає інститут шлюбу як союзу чоловіка і жінки".

Премʼєр Угорщини Віктор Орбан засудив депутата Європарламенту від своєї партії "Фідес", який пішов з посади після відвідин "гей-оргії".

    Реклама на dsnews.ua