• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Німецькі міністри звинувачують у катастрофічній повені глобальне потепління

Кілька високопоставлених німецьких політиків звинуватили у смертоносній повені в Німеччині, а також у Бельгії, яка за останніми даними забрала життя щонайменше 180 людей, глобальне потепління

Реклама на dsnews.ua

Відповідні заяви зробили декілька німецьких міністрів, передає "ДС" з посиланням на BBC.

Зокрема, Армін Лашет, премʼєр-міністр потерпілої від стихії землі Північний Рейн-Вестфалія та кандидат у канцлери Німеччини на прийдешніх виборах цьогоріч, сказав, що повінь продемонструвала "необхідність прискорити вжиття заходів щодо захисту клімату".

Міністерка з питань захисту довкілля Німеччини Свенья Шульце після новин про повінь написала в Твіттері: "Зміна клімату прибула до Німеччини".

"Ці події показують силу, з якою наслідки зміни клімату можуть вплинути на всіх нас, і наскільки важливо ще краще підготуватися до таких екстремальних погодних явищ в майбутньому", — додала вона.

Міністр внутрішніх справ Горст Зеєгофер заявив газеті Bild, що такі екстремальні погодні явища є "наслідками зміни клімату", і теж закликав до більш ретельної підготовки до схожих явищ.

Експерти кажуть, що зміна клімату, як очікується, збільшить частоту екстремальних погодних явищ, але повʼязати будь-яку окрему подію з глобальним потеплінням складно.

Нагадаємо, Міністерство оборони Німеччини ввело режим військової катастрофи через сильний шторм, який пройшов на заході країни і призвів до повеней.

Від стихійного лиха постраждали землі Північний Рейн-Вестфалія та Рейнланд-Пфальц. Від повеней страждають також сусідні Бельгія і Нідерланди, підвищився рівень води і в річках на північному сході Франції.

Ця повінь стала наймасштабнішою катастрофою за останні пів століття. Станом на зараз кількість жертв катастрофічної повені на заході Німеччини сягнула 156, ще щонайменше 27 осіб загинули у Бельгії. Сотні людей все ще вважаються зниклими безвісти.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua