• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Нетаньяху не виключив окупацію Сектора Газа

В Ізраїлі не знають термінів закінчення операції проти ХАМАС, проте бачать тільки два шляхи припинення конфлікту з Сектором Газа

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху під час спілкування з 70 послами іноземних держав, повідомляє "ДС" з посиланням на newsru.co.il.

"Є дві можливості домогтися спокою і безпеки: або окупувати Газу, або створити фактор стримування. Ми не скидаємо з рахунків жодну можливість", — заявив Нетаньяху.

Говорячи про час операції, прем'єр-міністр Біньямін Нетаньяху додав: "Ми не стоїмо з секундоміром. Ми прагнемо до виконання завдань операції".

Як писала "ДС", між Ізраїлем і Сектором Газа вже більше тижня тривають бойові дії. Вони були викликані зіткненнями в мечеті Аль-Акса між палестинцями та ізраїльською поліцією. Як повідомляє Армія оборони Ізраїлю, з боку Сектора Газа випустили кілька тисяч ракет.

За даними ЗМІ, американські чиновники в приватному порядку закликали Нетаньяху відмовитися від наземної операції в Секторі Газа.

Нетаньяху заявив, що Ізраїль буде продовжувати військову операцію проти терористів угруповання ХАМАС в секторі Газа стільки, скільки це буде необхідно.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua