• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Німеччина полегшує правила в'їзду для українців, - ЗМІ

З 9 січня Німеччина виключить Україну з переліку країн зони високого ризику зараження коронавірусом та скасує для українців низку правил для в'їзду

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Інституту імені Роберта Коха (RKI), передає "ДС" із посилання на Deutsche Welle.

Так, подорожні з України підпорядковуватимуться лише загальним правилам в'їзду. Вони передбачають, що всі пасажири, старші за шість років, зобов'язані пред'явити негативний тест на коронавірус або ж сертифікат про повний курс вакцинації чи довідку про нещодавнє одужання.

Україна перебувала в переліку країн зони високого ризику з 10 жовтня 2021 року. В'їзд дозволявся лише у разі термінової потреби або за наявності сертифіката повної вакцинації проти COVID-19. Але й при цьому перед прибуттям до Німеччини необхідно було зареєструватися на спеціальному сайті та мати підтвердження реєстрації під час в’їзду.

Ті, хто мали право на в'їзд у ФРН, але не були повністю щепленими проти коронавірусу, повинні були відбути 10-денний карантин. Вийти з нього можна було тільки через п'ять днів після приїзду за результатами негативного тесту.

Нагадаємо, раніше уряд Німеччини спільно з місцевою владою погодив адаптивні карантинні обмеження, запроваджені через поширення коронавірусу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua