• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Німецьке ЗМІ заявило про "залякування" з боку України після звинувачень у брехні про війну

Видавці газети Berliner Zeitung висловили різкий протест проти критики з боку посла України Олексія Макеєва, який звинуватив видання у спотворенні реальності про війну Росії проти України

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Welt, передає "ДС".

"Ми здивовані невдалим дописом, оскільки до цього допису на Х не було жодної прямої скарги від посла до редакції Berliner Zeitung. Ми очікуємо, що посол України поважатиме свободу преси в європейській демократії", — заявили у представництві видання.

Там стверджуть, що український дипломат нібито дозволив собі нападки на редакцію газети, опублікувавши пост на своїй сторінці у Twitter.

Головний редактор і видавець заявили ввечері, що вони рішуче виступають проти особистого наклепу на окремих колег.

"Ми розцінюємо абсолютно безпідставні нападки на поіменно названих редакторів і авторів як спробу залякування, а отже, як посягання на свободу преси", – йдеться в заяві.

У дописі Макеєв розкритикував той факт, що Berliner Zeitung стала роботодавцем для колишніх співробітників російських державних ЗМІ після початку війни Росії проти України.

Газета регулярно позначає його в публікаціях зі статтями, які люблять поширювати навіть у російському посольстві, оскільки реальність і правда про російську агресивну війну там настільки спотворюються.

Як писала "ДС", 1 квітня керівник департаменту культури і комунікації Міністерства закордонних справ Німеччини Ральф Бесте повідомив, що в Європі спостерігається посилення дезинформаційної діяльності Росії, зокрема сплеск антиукраїнської пропаганди.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua