• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Норвегія повідомила про 23 померлих після щеплення вакциною від Pfizer

Реклама на dsnews.ua

У Норвегії після щеплення вакциною від коронавірусу компанії Pfizer померли 23 особи

Про це повідомляє норвезьке агентство лікарських засобів, передає "ДС" з посиланням на телеканал NRK.

"Зафіксовано 23 смертельних випадки у звʼязку з вакцинацією. Зараз вивчено 13 з них. Звичайні побічні дії могли сприяти більш серйозному перебігу наявних у літніх людей захворювань", — вказано у повідомленні.

Зазначається, що зараз фахівці ретельно вивчають кожен випадок смерті, а Інститут національної охорони здоровʼя вже змінив рекомендації для вакцинації пацієнтів старшого віку, які мають серйозні захворювання.

Вакцинація від коронавірусу в Норвегії препаратом компанії Pfizer почалася 27 грудня 2020 року, першими щеплення отримали мешканці будинків для літніх людей у столиці країни Осло. Наразі щеплено понад 25 тисяч осіб.

За даними, телекомпанії, всі смертельні випадки зафіксовані серед літніх людей старше 80 років, що мали слабке здоровʼя.

"Ці випадки не викликають особливої тривоги. Цілком очевидно, що ця вакцина має дуже невеликий фактор ризику, за невеликим винятком, коли мова йде про пацієнтів старшого віку з ослабленим здоровʼям», — наводить NRK слова представника агентства Стейнара Мадсена.

Нагадаємо, головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоровʼя України Віктор Ляшко заявив, що держава в лютому отримає вакцину від COVID-19, і це може бути Pfizer.

    Реклама на dsnews.ua