• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Новий пакет санкцій буде найслабшим, щоб встигнути його ухвалити на річницю вторгнення РФ, - ЗМІ

Європейська комісія не додасть нових заборон на імпорт товарів у 13-й пакет санкцій проти РФ, аби встигнути ухвалити його до другої річниці вторгнення в Україну

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Reuters, передає "ДС".

Єврокомісія проігнорує заклики деяких країн ЄС заборонити більше російського експорту, щоб уникнути дебатів та швидко ухвалили новий пакет санкцій. У виданні пояснили, що всі держави-члени ЄС мають проголосувати одноголосно, щоб ухвалити нові санкції.

"Будуть сотні списків… юридичних і фізичних осіб. Ніяких гучних назв компаній", — сказав один із дипломатів.

За даними джерел агентства, пропозиція Єврокомісії, яка може надійти вже цього тижня, також розширить список російських компаній, яким фірми з ЄС не можуть продавати товари подвійного призначення, які можуть бути використані для виготовлення зброї, як-от безпілотників.

Після ухвалення 13-го пакету санкцій Єврокомісія швидко запропонує 14-й набір обмежувальних заходів, які можуть включати деякі нові заборони на імпорт, пише ЗМІ.

У Брюсселі вважають, що залишилося небагато, щодо чого країни ЄС могли б досягти одностайної згоди, оскільки санкції щодо російського ядерного палива та скрапленого природного газу наразі не розглядаються.

Як писала "ДС", Рада Європейського Союзу продовжила на наступні шість місяців всі економічні санкції проти Росії, запроваджені за агресію проти України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua