• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

"Скиглії та пияки": Познер розповів, що насправді думає про росіян

Російський журналіст і телеведучий Володимир Познер назвав Росію жіночою країною, а чоловіків обізвав "скигліями та пияками"

Володимир Познер
Володимир Познер
Реклама на dsnews.ua

Свою думку він висловив в інтервʼю для YouTube-каналу Masters of Taste, передає "ДС".

Телеведучий заявив, що представниці прекрасної статі в Росії мають низку переваг перед чоловіками. Так, Познер зазначив, що вони встигають працювати, вести домашнє господарство і займатися дітьми, при цьому залишатися гарними. А ось чоловіки в Росії, на його думку, "скиглії та пияки".

"Я набагато більш високої думки, чесно вам скажу, про жінок, аніж про чоловіків. У Росії особливо. Росія, звичайно, жіноча країна", — заявив Познер, зазначивши, що вважає кращим матріархат.

Крім того, на його думку, саме через такі жіночі якості, як сила і стійкість, іноземці охоче одружуються з росіянками, а іноземки неохоче виходять заміж за росіян.

Журналіст також сказав, що не розуміє і ніколи не розумів російських народних прислівʼїв на кшталт "курица не птица, баба не человек", "баба с возу — кобыле легче".

Нагадаємо, в Тбілісі увечері 31 березня почалася акція протесту через приїзд до Грузії російського пропагандиста Володимира Познера. Учасники акції заявили, що він повинен покинути країну, бо висловлювався проти її територіальної цілісності.

Активісти зірвали вечерю на честь дня народження Познера в ресторані і в ніч на 1 квітня спробували увірватися в готель, де зупинився телеведучий та інші члени російської делегації. Журналіст і його друзі покинули готель через поліцейський кордон, протестувальники провели їх до аеропорту і розійшлися після того, як переконалися, що вони залишили країну. Також активісти розмістили петицію на change.org із закликом заборонити Познеру вʼїзд до Грузії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua