• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Жириновський хоче відновити заслання до Сибіру: пропонує почати з футболістів (ВІДЕО)

Скандальний російський політик, глава ЛДПР Володимир Жириновський озвучив президенту РФ Володимиру Путіну ідею відновити в заслання до Сибіру. На думку депутата Держдуми, це допоможе розвинути віддалені регіони країни – наприклад, засуджені за нанесення побоїв футболісти Павло Мамаєв та Олександр Кокорін могли б "підняти в Сибіру футбол"

Володимир Жириновський і Володимир Путін
Володимир Жириновський і Володимир Путін
Реклама на dsnews.ua

Таку ініціативу лідер ЛДПР озвучив на зустрічі Путіна та керівництва політсил, що пройшли в Держдуму РФ, 25 вересня, передає "ДС" із посиланням на трансляцію телеканалу "Россия 1".

Жириновський згадав, що в російському Міноборони раніше анонсували будівництво нових міст у Сибіру. ЛДПР, за словами політика, підтримує це.

"Одна проблема – звідки взяти людей для цих нових міст?" – запитав Жириновський.

"Ми пропонуємо відновити таке поняття, як "заслання". У нас у тюрмі сидять люди – ну, тисячу осіб вкрали чи побилися по п'яні. От футболісти нещодавно побилися, Мамаєв із Кокоріним. Їх відправили в колонію на два-три роки, а краще б у Сибір. Там і футбол можна було б підняти", – продовжив скандальний політик.

Зазначимо, що Путін у цей час щось старанно записував на аркуші паперу.

Жириновський продовжив свою думку, заявивши: деякі особи, визнані в РФ іноагентами (резиденти країни, що на думку влади діють в інтересах іншої держави) вже виїхали за кордон. А деякі – "просто так сидять у Москві, продовжуючи свою шкідницьку діяльність".

"Треба ось їх у Сибір направляти", – озвучив ідею російський депутат. Він вважає, що люди в засланнях будуть "працювати на благо батьківщини".

Путін прокоментував слова Жириновського, сказавши, що трудові ресурси шляхом заслань – "це не наш метод" і "надмірна жорсткість". Як пояснив він, на практиці ідея лідера ЛДПР "працювати не буде".

Нагадаємо, нещодавно під час виступу на росТБ з лідера ЛДПР Володимира Жириновського ледь не впали штани.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua