• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Одна з найуспішніших: Мішустін похвалився "ефективною" боротьбою з коронавірусом у РФ

Реклама на dsnews.ua

Прем'єр-міністр Михайло Мішустін сказав, що Росія пройшла період пандемії краще багатьох країн. Крім того, він заявив, що в РФ немає дефіциту засобів індивідуального захисту і тест-систем для коронавірусу

Про це Мішустін сказав під час спеціальної сесії дискусійного клубу «Валдай», передає "ДС" із посиланням на  "Коммерсант".

«На чужих помилках вчилися, вдалий чужий досвід враховували. Але, перш за все, прагнули знайти власний оптимальний шлях, щоб захистити своїх громадян і, звичайно ж, підтримати нашу економіку. Ми не допустили шоку і колапсу, якими нас лякали», — заявив він.

Також він повідомив, що на боротьбу з коронавірусом за весь час російська влада направили понад 142 млрд руб. і зазначив, що зроблено більше 51 млн тестів.

«Дефіциту засобів індивідуального захисту і тест-систем, як ви знаєте, сьогодні немає. Зроблено вже понад 51 мільйон тестів. Ми продовжуємо тестування, щоб якомога раніше виявити вірус», — сказав премʼєр-міністр.

Нагадаємо, за минулу добу в Росії зафіксовано 16 319 нових випадків коронавірусної інфекції, що стало новим рекордом по добовому приросту хворих. Ще 269 осіб — померли.

    Реклама на dsnews.ua