• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Офіційно: Євробачення-2020 скасували через коронавіруса

Реклама на dsnews.ua
Щорічний міжнародний пісенний конкурс Євробачення, який повинен був відбутися 12 травня у Роттердамі, вирішено перенести із-за загрози поширення коронавіруса

Конкурс перенесли на 2021 рік, передає "ДС" з посиланням на офіційну заяву, опублікований сьогодні на сайті Євробачення-2020.

Організатори відзначили, що протягом декількох тижнів шукали альтернативні варіанти, щоб провести захід, однак у зв'язку з пандемією коронавіруса вирішили відмовитися від нього.

Раніше повідомлялося, що конкурс Євробачення-2020 все ж таки відбудеться, але в порожньому залі в прямому ефірі, або кожен з представників-вокалістів виступить у своїй країні по відеозв'язку. В кінцевому підсумку Європейського союзу радіомовлення (EBU) прийняв рішення не транслювати онлайн-конкурс.

У Нідерландах, де повинен був відбутися конкурс Євробачення-2020, станом на 18 березня зафіксовано 1 705 випадків зараження коронавірусом, смертельних випадків - 43.

Нагадаємо, Україну на Євробаченні-2020 представить гурт Go-A.

Спалах викликається новим коронавірусом захворювання була зафіксована в кінці грудня 2019 року в Центральному Китаї, зокрема в місті Ухань. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) визнала її пандемією. Випадки інфікування зафіксовані більш ніж в 130 країнах. За останніми даними, всього в світі заразилися понад 190 тисяч осіб, близько 8 тисяч померли.

    Реклама на dsnews.ua