• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Охорона Трампа збунтувалася через поведінку зараженого президента

Реклама на dsnews.ua

Представники Секретної служби США, які охороняють керівників країни, обурені в зв'язку з тим, що президент Дональд Трамп покинув госпіталь, де він проходить лікування від коронавірусу, для зустрічі зі своїми прихильниками

Про це йдеться в повідомленні телеканалу CNN, передає "ДС".

"Цього не мало статися, ніколи", — зазначив один з агентів Секретної служби, який працює над питаннями охорони президента і першої леді.

"Я не хотів би бути поруч з ними", — сказав агент про те, що два представника охорони Трампа перебували в одній герметичній машині разом з ним.

"Ми не одноразові", — додав він.

У той же час, представник Секретної служби зі стажем, також висловив глибоке розчарування виїздом президента до прихильників. Він висловив жаль своїм колегам, які не могли відмовити примхам президента.

У той же час він підкреслив, що ніхто "не може сказати ні". Хоча агенти Секретної служби мають право відкидати дії, які потенційно створюють загрозу для президента, вони не можуть сказати "ні" в ситуаціях, коли ставлять під загрозу себе.

За словами третього агента, рішення зробити виїзд було "просто нерозумним".

Однак адміністрація Білого дому підкреслює, що вжила всіх заходів для захисту людей, що знаходилися в машині разом з Трампом, підкресливши, що отримала згоду від медиків. Зате інші медичні експерти і лікарі відзначають, що безпека в цьому випадку була ілюзорною.

Як повідомляла "ДС". 4 жовтня президент США Дональд Трамп, який знаходиться з COVID-19 на лікуванні у військовому медичному центрі, несподівано з'явився перед своїми прихильниками. Глава Білого дому знаходився в авто, яке рухалося в кортежі.

    Реклама на dsnews.ua