• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Оточення Трампа радить йому готуватися до можливого програшу виборів, — WP

Реклама на dsnews.ua

Оточення чинного президента США Дональда Трампа радить йому готуватися до можливості того, що він програв вибори. Однак традиційна для таких випадків промова, в якій кандидат визнає свою поразку, не готується

Про це йдеться в повідомленні The Washington Post, передає "ДС".

В останні два дні радники Трампа обговорюють з ним можливість поразки на виборах. Джерела видання повідомляють, що Трамп, в разі програшу, швидше за все, не визнаватиме його в традиційному форматі.

"Якщо він програє, додали ці люди (джерела видання, — ред.), Вони очікують того, що Трамп продовжить безпідставно стверджувати, як він уже робить протягом декількох днів, що перемога на виборах була вкрадена", — пише видання.

За інформацією The Washington Post, оточення Трампа зараз розділено на два табори. Члени сім'ї Трампа, що входять в один з них, вважають, що він все ще може виграти, і йому необхідно продовжувати домагатися перемоги. Інша, більш численна група радників і членів республіканської партії, переконана, що вибори програні.

Нагадаємо, на тлі повідомлень, що президент США Дональд Трамп не планує "здаватися" на виборах, виборчий штаб Джо Байдена попередив, що Трампа можуть примусово видворити з Білого дому.

    Реклама на dsnews.ua