• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 37
Спецпроєкти

Окупанти Криму будуть примусово викуповувати у людей свердловини та колодязі

Реклама на dsnews.ua

Так званий "глава" анексованого Росією Криму доручив місцевій владі викуповувати у жителів зневоднених сіл регіону свердловини та колодязі в примусовому порядку

Про це він заявив на засіданні оперативного штабу з водопостачання республіки, передає "ДС" з посиланням на "Нову газету".

"Вода — це стратегічна сировина. Якщо в даному випадку є якісь непорозуміння з власниками, підключайте прокуратуру і приймайте рішення... Водопостачання — спільна справа, і вода — (для) всіх, (це) не чиясь власність. Там де відмовляються — приймайте рішення про примусовий викуп. По-іншому, колеги, не буде. Сьогодні води не вистачає всім", — підкреслив Аксьонов.

Також на засіданні чиновники повідомили, що проблеми водопостачання спостерігаються в Сімферопольському, Бахчисарайському і Ялтинському районах. За вихідні дні по різних каналах зв'язку було подано близько тисячі звернень від жителів зі скаргами на недотримання графіка подачі води або жовто-коричневу рідину, що тече з водопроводу. У деяких районах води не було до шести діб.

Так, в деяких районах столиці Криму жителі верхньої половини багатоповерхівок кілька діб не отримують водопровідну воду за графіком через низький тиск в мережі і змушені набирати її відрами в найближчих баках з водою, недавно встановлених мерією по всьому Сімферополю.

Раніше віце-прем'єр Росії Марат Хуснуллін заявив, що проблеми з водою в Криму виникли через дуже посушливе літо.

Як повідомляла " ДС ", раніше перший президент України, глава української делегації в ТКГ по врегулюванню ситуації на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що в разі гуманітарної катастрофи Україна подасть воду в окупований Крим.

Заступник постійного представника президента України в АР Крим Таміла Ташева зазначила, що позиція влади не змінювалася: подачу води не відновлять до деокупації півострова.

Постійний представник України в ООН Сергій Кислиця заявив, що обговорювати питання поставок води з Дніпра до анексованого Криму є сенс тільки після офіційного звернення влади Росії, яка повинна визнати себе окупантом.

    Реклама на dsnews.ua