• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

ООН через коронавірус прогнозує найбільшу з 1945 року гуманітарну кризу

Реклама на dsnews.ua

У 2021 році людству загрожує найважча з часів закінчення Другої світової війни гуманітарна криза. Кількість витрачених коштів на боротьбу з пандемією не дозволяє адекватно відповісти її наслідкам, голоду та міграції

Про це під час свого виступу на спеціальній сесії Генасамблеї ООН з питань боротьби з коронавірусом заявив виконавчий директор Всесвітньої продовольчої програми ООН Девід Бізлі, передає «ДС».

Бізлі наголосив, що через пандемію кількість людей, які можуть померти від голоду, зросла із прогнозованих 135 млн до 270 млн.

Він попередив, що зважаючи на ситуацію, яка є зараз, 2021 рік може стати "катастрофічним" — гуманітарна криза може сягнути найбільших масштабів від часу заснування ООН 75 років тому. Тому він закликав світових лідерів і міжнародні організації приділити увагу фінансуванню боротьби з голодом і подоланню причин міграції у світі.

В ООН зазначили, що уникнути кризи заважає відсутність ресурсів, оскільки їх витратили на боротьбу з пандемією.

Бізлі констатував: "Оскільки ми витратили $19 трлн, коштів на подолання гуманітарної кризи може і не бути у 2021 році. Ми бачимо економічне падіння, а потреби зросли вдвічі".

Водночас він додав, що якщо гроші вдасться зібрати, то шанси запобігти кризі все ж є.

Нагадаємо, за минулу добу у світі встановлено антирекорд за кількістю виявлених заражень коронавірусом.

    Реклама на dsnews.ua