• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Оприлюднено розслідування Навального, над яким він працював до отруєння (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Фонд боротьби з корупцією російського опозиціонера Олексія Навального оприлюднив розслідування "Томськ у полоні депутатської мафії", над яким він працював перед отруєнням

Розслідування від імені Навального присвячено корупції серед томських депутатів від владної партії "Єдина Росія", інформує "ДС"

За планами голови ФБК, фільм повинен був допомогти місцевим жителям проголосувати проти представників владної в Росії партії на найближчих виборах 13 вересня, пише Радіо Свобода.

У розслідуванні Навальний стверджує, що томським депутатам від "Єдиної Росії" належать майже всі ключові компанії, що відповідають в місті за ЖКГ. Зокрема, за водопостачання відповідає ТОВ "Томськводоканал". Формально він належить сестрі заступника голови міськдуми і голови фракції ЄР Кирила Новожилова. Оплата за послуги "Томськводоканалу" проходить через Томський розрахунковий центр, що належить Новожилову. За останні п’ять років тарифи на воду в Томську зросли майже вдвічі.

Крім того, у розслідуванні йдеться про найбільшу управляючу компанію ЖКГ Томська під назвою "Жилище", яка знаходиться у власності дружини депутата від "Єдиної Росії" Сергія Панасюка, а його "секретним партнером" по бізнесу є син колишнього генпрокурора Росії Артем Чайка.

За даними розслідування, компанію "Місьмережі" що відповідає за електропостачання, контролюють лідер регіонального відділення "Єдиної Росії" Володимир Резніков і його син Максим, також депутат керівної партії і голова комітету міського господарства.

Згадав Навальний і про елітну нерухомість, яка належить власникам і керівникам томських комунальних підприємств.

Як писала "ДС", 2 вересня німецька влада виступила з офіційним оголошенням, що російський опозиціонер Олексій Навальний був отруєний отрутою класу "Новачок". Версія отруєння підтвердилася, хоча російська сторона всіляко заперечувала наявність в організмі політика небезпечних речовин.

Міністерство закордонних справ України засудило отруєння російського опозиціонера і наголосило на тому, що "міжнародна спільнота має належним чином відреагувати на цю нелюдську розправу Кремля".

    Реклама на dsnews.ua