• USD 41
  • EUR 44.7
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Орбан домовився зі Столтенбергом не брати участі в місії НАТО в Україні

НАТО має намір провести військову місію в Україні, але Угорщина не братиме в ній участі

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан в ефірі радіо Kossuth, передає "ДС".

Політик стверджує, що його країна має угоду з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом про те, що Будапешт не братиме участі в місії Альянсу в Україні.

"Є мінімальна мета, яку ми можемо досягти: у нас є угода з генеральним секретарем НАТО. НАТО матиме військову місію в Україні, але Угорщина не братиме в ній участі.

Ми досягли угоди не тільки з генеральним секретарем, який іде, а й з генеральним секретарем НАТО, який приходить. Ніхто з НАТО не буде чинити тиск на Угорщину", — каже Орбан.

Прем'єр Угорщини зазначив, що російський диктатор Володимир Путін напав на Україну, порушуючи всі принципи міжнародного права, і Захід бачить у цьому можливість послабити Росію.

Він переконаний, що Росію можна перемогти ціною сотень тисяч життів, але питання полягає в тому, чи стане Україна країною НАТО.

"Захід хоче перемогти, але я думаю, що це безнадійно. Навіть якщо це вдасться, ціна буде настільки висока, що воно того не варте. Сотні тисяч українців і росіян загинули, майже мільйон дітей залишилися без батьків або не можуть працювати. Ціле покоління опиниться в безвихідній ситуації", — додав глава уряду Угорщини.

Як писала "ДС", Угорщина підтримає кандидатуру чинного прем'єр-міністра Нідерландів Марка Рютте на посаду генерального секретаря НАТО

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua