• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

Орбан визнав, що Росія не може перемогти Україну

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Росія навряд чи нападе на когось із членів НАТО, оскільки її війська вже показали свої межі в Україні та виявились недостатньо сильними для швидкої перемоги над Києвом

Віктор Орбан
Віктор Орбан / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Орбан заявив у традиційному п’ятничному інтерв’ю державному радіо, передає "ДС" з посиланням на Reuters

Прем'єр Угорщини заявив, що російські військові ведуть серйозну і важку війну з українцями.

"Якби росіяни були достатньо сильні, щоб перемогти українців одним махом, вони б це вже зробили", – зазначив глава угорського уряду.

Він підкреслив, що військовий потенціал НАТО значно перевищує військовий потенціал України, тому малоймовірно, що Росія або будь-яка інша країна здійснить напад на НАТО.

"Я не вважаю логічним, що Росія, яка не може перемогти навіть Україну, раптом прийде і проковтне весь західний світ. Шанси на це надзвичайно малі", – вважає глава угорського уряду.

Орбан додав, що розглядає заяви про потенційний напад Росії на членів НАТО як прелюдію до глибшого залучення Заходу у війну в Україні.

"Те, що сьогодні відбувається в Брюсселі і Вашингтоні, можливо, зараз більше в Брюсселі, ніж у Вашингтоні, є своєрідною підготовкою до можливого прямого військового конфлікту, ми сміливо це можемо назвати: підготовка до вступу Європи у війну", – зазначив прем’єр Угорщини.

Утім, Орбан також висловився за посилення угорської армії, зазначивши, що "існування армій не призводить до війни, їхня відсутність призводить до неї", цитує прем’єра видання Telex.

"Потрібна армія, солдат, підготовка, вміння захищатися", – сказав він, додавши, що угорська армія ще недостатньо сильна для цього, але "ми на шляху до її посилення". 

Нагадаємо, прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан висловив підтримку так званому "мирному плану" Китаю по завершенню війни в Україні

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua