• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Прем'єр Угорщини Орбан звинуватив мільярдера Сороса у спробах "поневолити Європу"

Реклама на dsnews.ua

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав американського мільярдера і філантропа угорського походження Джорджа Сороса "найбільш корумпованою людиною світу" і звинуватив його в спробах "поневолити" Європу

Про це Орбан написав в статті, яка опублікована на сайті кабінету міністрів Угорщини, передає "ДС".

Так, стаття угорського прем'єра є відповіддю на статтю Сороса "Європа повинна протистояти Угорщини і Польщі".

Раніше Польща і Угорщина виступили проти проекту бюджету ЄС, в якому передбачені фінансові санкції за недотримання країнами-членами "верховенства права", під яким розуміється "просування содомії, абортів" і ряд інших вимог. Також вони заявили, що тиск на них Брюсселя загрожує розпадом Європи.

"Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан і, в меншій мірі, фактичний правитель Польщі Ярослав Качинський виступають не стільки проти абстрактної концепції верховенства закону. Для них принцип верховенства закону кладе межа їх особистої і політичної корупції", — пише мільярдер.

На його думку, потрібно зупинити фінансування обох країн, оскільки вони не дотримуються верховенства закону — таку умову недавно було прийнято в ЄС.

Таким чином, після того як заветований бюджет автоматично продовжиться ще на один рік, в ньому не залишиться коштів для Угорщини з Польщею

"Питання в тому, чи зможе ЄС на чолі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель проявити політичну волю", — пише Сорос.

На думку Сороса, Орбан побудував в Угорщині "ретельно продуману клептократичну систему, щоб сліпо грабувати країну".

"Важко оцінити, наскільки він збагатив свою сім'ю і друзів, але багато хто з них стали надзвичайно багатими. Орбан зараз використовує нову хвилю Covid-19, щоб внести поправки в Конституцію Угорщини і закон про вибори і закріпитися на посаді довічного прем'єр-міністра у конституційний спосіб. це трагедія для угорського народу ", — заявив він.

Обран заявив, що змушений вести заочні дебати з "економічним злочинцем" Соросом, який "дав відкриті команди лідерам ЄС ... суворо покарати ті держави-члени, які не хочуть стати частиною об'єднаної Європейської імперії під прапором глобального" відкритого суспільства ".

За словами глави угорського уряду, "основою європейської цивілізації є модель сім'ї, заснована іудео-християнських традиціях".

"Але мережа Сороса прагне "зробити Європу континентом іммігрантів" і скасувати національні держави, передавши управління в руки глобальних структур", — пише Орбан.

"На зарплаті Джорджа Сороса знаходиться довгий список політиків, журналістів, суддів, чиновників і політичних агітаторів, що маскуються під членів організацій громадянського суспільства", — додав він.

На думку прем'єра Угорщини, важливою є різниця "в світогляді".

Так, Сорос вважає, що свобода може служити тільки "самореалізації", а Орбан — щоб служити своїй країні і захищати свої сім'ї.

"Результат битви за і проти нової брюссельської імперії ще неясний. Багато національні держави продовжують чинити опір. Якщо ми хочемо зберегти нашу свободу, Європа не повинна піддаватися мережі Сороса", — підсумував Орбан.

    Реклама на dsnews.ua