• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Підстави для зустрічі лідерів "нормандської четвірки" відсутні, — Козак

Реклама на dsnews.ua

Заступник керівника адміністрації президента Росії Дмитро Козак заявив, що питання проведення зустрічі лідерів "нормандської четвірки" не обговорювалося в Берліні, і він не бачить підстав для проведення цієї зустрічі

Про це Козак розповів під час пресконференції за результатами зустрічі політичних радників, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

За словами представника Росії, саміт лідерів "нормандської четвірки" зможе відбутися, тільки після виконання всіх рішень, які були досягнуті під час минулої зустрічі в Парижі.

"Не дивлячись на те, що один з учасників переговорів заявляє, що саміт в нормандському форматі є метою, ми розуміємо, що підстав для його проведення немає. Якщо ми будемо збиратися, щоб просто поговорити, ми відстрочимо врегулювання конфлікту на невизначений термін", — зазначив Козак.

Нагадаємо, сьогодні в Берліні проходила зустріч радників лідерів України, Німеччини, Франції та Росії. Ці переговори повинні були відкрити шлях до нового саміту лідерів "нормандської четвірки" по ситуації на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua