• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Засновника Amazon Безоса обматюкали з-за підтримки акцій проти расизму

Реклама на dsnews.ua
Засновник і гендиректор компанії Amazon Джефф Безос оприлюднив кілька листів від клієнтів, які розкритикували його підтримку акції проти расизму руху Black Lives Matter

Скріни листів він оприлюднив у своєму Instagram, передає "ДС".

"Після мого останнього посту в моїй поштовій скриньці було кілька огидних листів, яких я зовсім не дивуюся. Такого роду ненависть не можна ховати в тіні. Важливо виставити це в цілому. Це тільки один з прикладів проблеми", - зазначив підприємець.

Безос показав лист від людини, якого звуть Дейв, який у своєму листі використовує ненормативну лексику і демонструє расистські переконання.

"Ви ідеальний долбак. Ви, ймовірно, не ідіот, тому що у вас не було би фінансового успіху, якого ви досягли. Я робив замовлення на сайті вашої компанії і побачив ваш банер про підтримку Black Lives Matter. Пообіцявши підтримку купці нікчемних nig**ів , ви зруйнуєте свою компанію. Біла Америка вже сита по горло цим nig**ським лайном. Я скасував своє замовлення і точно знаю, що я не буду єдиним. Дотримуйтеся і далі своєї позиції, а ми будемо спостерігати за вашими доходами і сміятися над цим. Мої бізнес-справи з вами завершені. Пішов ти на х*й, шматок лайна", - написав у листі Дейв.

У відповідь на цей лист Безос сказав, що він буде тільки радий позбавитися від такого клієнта, як Дейв.

Ще одна клієнтка Amazon написала Безосу, що їй не подобається бачити на сайті напис Black Lives Matter.

"Досить тривожно зайти на сайт Amazon і побачити напис Black Lives Matter, якщо ви надаєте послуги мільйонам людей, включаючи мене і всю мою сім'ю, для наших ділових і особистих потреб. Я за те, щоб всі висловлювали свою думку і відстоювали свої інтереси. Але те, що ваша компанія повісила на сайті, дуже ображає мене, і я впевнена, що ви будете це чути і від інших - все життя мають значення. Де б була ваша компанія сьогодні, якби не ці житті робили замовлення на вашому сайті?" - обурилася жінка.

Їй Безос відповів, що вона не так зрозуміла значення фрази Black Lives Matter.

"Ні, Мейсі, я не згоден з вами, що тільки чорні життя мають значення. Black Lives Matter не означає, що інші життя, не мають значення. Рух Black Lives Matter заявляє про расизм і непропорційному ризик, з яким чорні люди стикаються в нашій системі правоохоронних органів і правосуддя. У мене є 20-річний син. Я не хвилююся, що його можуть забити до смерті, якщо одного разу його затримають. А ось темношкірі батьки не можуть сказати те ж саме", - зазначив він.

Глава компанії підкреслив, що не відмовиться від підтримки руху Black Lives Matter.

Як повідомляла "ДС", 25 найбагатших людей світу за час пандемії стали багатшими на $255 млрд. Безос виявився другим за зростання доходів у доларовому вираженні. Акції гіганта електронної комерції зросли на $30 млрд (+26%) з 23 березня.

    Реклама на dsnews.ua