• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Особняк з терасою: у Росії розпочали будівництво "Сталін-центру" (ФОТО)

У Нижньогородській області РФ заклали перший камінь на місці, де буде побудований так званий "Сталін-центр". Будівля за задумом творців стане "музеєм Сталіна і радянської епохи"

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив представник КПРФ Владислав Єгоров, передає "ДС" з посиланням на РБК.

"Сталін-центр – музей епохи творення нашої держави", — сказав Єгоров.

За його словами, закладка першого каменя "Сталін-центру" в місті Бор Нижньогородської області приурочена до 9 травня, а сам музей задуманий як "центр патріотизму".

У КПРФ вважають, що споруда, покликана вихваляти радянського диктатора Сталіна, повинна "протидіяти фальсифікаціям радянського періоду історії" часів Другої світової війни.

Крім виставлення експонатів в "центрі" планують проведення семінарів, дискусійних клубів та круглих столів, "присвячених радянській історії".

Раніше на сайті нижегородського відділення КПРФ опублікували ескізи "Сталін-центру". Згідно з ними, планується побудувати триповерховий особняк з терасою на даху.

 

У червні 2020 року в місті Бор відкрили памʼятник Сталіну. Через протидію місцевої влади за документами скульптура, встановлена ​​на земельній ділянці, що перебуває у приватній власності, була оформлена як садова фігура. Місцева поліція провела перевірку й порушень у встановленні памʼятника диктатору не знайшла.

"Сталін-центр" також закладений на приватній землі, але КПРФ в перспективі збирається вивести цю нерухомість з приватної власності.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua