• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Отруєння Навального: російські медики замість отрути виявили у опозиціонера панкреатит

Реклама на dsnews.ua

За результатами проведених досліджень у російського опозиціонера Олексія Навального виявлений панкреатит, отруєння не доведено

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Управління на транспорті МВС РФ по Сибірському федеральному округу, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"Остаточний діагноз лікарями встановлено з урахуванням неодноразово проведених хіміко-токсикологічних досліджень: порушення вуглеводного обміну (основний); хронічний панкреатит з порушенням зовнішньо-та внутрісекреторной функції, загострення (супутній)", — йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується, що "діагноз "отруєння" за результатами клінічних, анамнестичних і хіміко-токсикологічних досліджень не підтверджений".

Нагадаємо, 2 вересня 2020 року німецькі власті офіційно підтвердили, що російський опозиціонер Олексій Навальний був отруєний отрутою класу "Новачок". 14 вересня хімічні лабораторії Франції і Швеції також підтвердили отруєння Навального речовиною цього класу.

У свою чергу, російська сторона всіляко заперечує наявність в організмі політика небезпечних речовин. При цьому "пудель" президента РФ Володимира Путіна висловив упевненість, що Навальний був отруєний бойовою речовиною "за підтримки держави або державних структур".

    Реклама на dsnews.ua