• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Отруєння Навального: Лавров нарікає на "хамство" Німеччини

Реклама на dsnews.ua

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Німеччина нібито поводиться "по-хамськи" в умовах розслідування отруєння опозиціонера Олексія Навального

Про це Лавров заявив в ході онлайн-конференції, передає "ДС".

"Якщо ви хочете дізнатися правду, то будьте чемними людьми і законослухняними, виконуйте свої зобов'язання, не вдавайтеся до методів дипломатичного хамства, заявляючи, що ми вам нічого не дамо, ви отруйники за визначенням", — сказав міністр.

Лавров заявив, що така поведінка партнерів РФ є неприпустимою.

"Ми так розмовляти не будемо. Саме це є зовнішньополітичним виміром, за який МЗС відповідає у всій цій історії. І так себе вести нашим партнерам не можна", — заявив глава МЗС РФ.

Як повідомляла "ДС" 2 вересня 2020 року німецька влада офіційно заявила, що російський опозиціонер Олексій Навальний був отруєний отрутою класу "Новачок". Версія отруєння підтвердилася, хоча російська сторона всіляко заперечувала наявність в організмі політика небезпечних речовин. Лікування політик проходив в Берліні.

Як писала "ДС", Олексій Навальний був затриманий в московському аеропорту "Шереметьєво" під час проходження паспортного контролю. Він буде перебувати під вартою до обрання запобіжного заходу.

    Реклама на dsnews.ua